REKREACYJNY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

INFORMACJE OGÓLNE

Organizatorem turnieju jest Hotel Jakubus.

W turnieju biorą udział zgłoszone do dnia 17 sierpnia 2017, dwuosobowe zespoły.

Zgłoszenia dokonujemy wysyłając maila z danymi osobowymi i teleadresowymi zawodników na adres : Jakubus@jakubus.pl do dnia 17.08.2017. 

Turniej  odbędzie się 19 sierpnia o godz. 16.00 na plaży Hotelu Jakubus  (w przypadku złej pogody- turniej zostanie odwołany, a  zawodnicy powiadomieni telefonicznie o tym fakcie).

Przed rozgrywkami zawodnicy wypełniają  pisemne oświadczenie, że stan ich zdrowia pozwala  na udział w Turnieju. Zawodnicy ubezpieczają się na własny koszt.

Organizator zapewnia uczestnikom rozgrywek wodę mineralną i posiłek regeneracyjny.

Laureaci turnieju oprócz dyplomu otrzymują nagrodę niespodziankę.

Stawy rybne

Stawy rybne w Jakubusie to ponad 17 ha lustra wody. Daje to kolejne możliwości ciekawego spędzania czasu.

Dla amatorów spokojnego odpoczynku zakończonego pyszną ucztą polecamy wędkowanie. Nasi goście mogą śmiało wędkować w ulubiony przez siebie sposób. Okazjonalnie udostępniamy nasz akwen i organizujemy również zawody wędkarskie, które przyciągają zarówno amatorów łowienia, jak i smakoszy potraw rybnych. Byliśmy organizatorami w roku 2012 Ogólnopolskich Młodzieżowych Zawodów Wędkarskich w Rzucie Wędką do Celu. Słynne wśród okolicznych wędkarzy są organizowane przez nas cyklicznie zawody w połowie szczupaka i karpia.

Dla spragnionych ruchu udostępniamy sprzęt do uprawiania sportów wodnych: kajaki, łódki, katamaran, żaglówki i deski windsurfingowe. A to wszystko pod nadzorem instruktorskim, z zapewnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.