Integracja

Obiekt Jakubus to nie tylko elegancki hotel i zespół sal konferencyjnych. To także idealna przestrzeń na pobyty integracyjne dla firm, które zaobfitują w liczne atrakcje. Zróżnicowany teren, który zajmuje aż 40ha, pozwala na organizację imprezy tematycznej w dowolnym stylu. Centrum Rekreacyjno-Szkoleniowe obejmuje rozbudowany ośrodek jeździecki wraz ze stajnią. Okoliczne zbiorniki wodne umożliwiają uprawianie rozmaitych sportów, a nawet wędkowanie. Chętnie zapewniamy dodatkowe urozmaicenia, które będą dopasowane do indywidualnych oczekiwań naszych Gości – np. warsztaty kulinarne, degustację piwa, paintball i znacznie więcej.

Przykładowe imprezy tematyczne

Kolacja z ognia

Niemałą przyjemność zebranym uczestnikom imprezy sprawi wspólne biesiadowanie przy ruszcie. Najlepsze gatunki mięs, własnoręczne przyrządzanie potraw, dym ogniska i wspólne śpiewy – to kluczowe słowa organizowanej przez nas imprezy.

Pokazy piwne

Lokalne browary zyskały ostatnio olbrzymią popularność. Każdy z nas chciałby przekonać się na własne oczy, jak warzone jest piwo i jak smakują jego unikatowe gatunki. Piwna impreza jest też idealnym czasem na luźną rozmowę i zaprzyjaźnienie się z zespołem.

Jakubus w siodle

Integralna część Centrum Rekreacyjno-Szkoleniowego Jakubus stanowi ośrodek jeździecki wraz ze stajnią. Dzięki temu możemy zorganizować każdą formę rozrywki konnej – od wyścigów aż po oprowadzanie na kucyku.

Nad wodą

Stawy otaczające hotel Jakubus to ponad 17 ha lustra wody i niesamowita obfitość ryb. Amatorom spokojnego odpoczynku niebywałą przyjemność sprawi wędkowanie. Z kolei wielbiciele aktywnego spędzania czasu mogą skorzystać z kajaków, żaglówek czy desek windsurfingowych – także pod okiem instruktora.

Aktywny wypoczynek

Rozległy teren położony w pobliżu szlaków turystycznych to doskonałe miejsce na wędrówki piesze i rowerowe. Gościom zapewniamy zajęcia z instruktorem – jak wyprawa nordic walking, poranny aerobik na świeżym powietrzu, tai-chi czy lekcje tańca.

Paintball

Ta forma rozrywki cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród dużych grup. Hotel Jakubus pozwala zasmakować rywalizacji w naturalnym, leśnym otoczeniu. Na rozległych terenach otoczonych dzikimi stawami każdy z uczestników zabawy poczuje prawdziwy zastrzyk adrenaliny.