Hotel Jakubus, Wilków
Komunia 2019

Komunia 2019

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Komunia 2019

21 lutego 2019

Pierwsza Komunia Święta 

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla dziecka ale i dla całej rodziny. Na ten wyjątkowy dzień czekają oni z niecierpliwością przez wiele miesięcy. Ponieważ jest to szczególne wydarzenie wymaga wielu przygotowań, nie tylko pod względem duchowym ale i organizacyjnym.

Pierwsza Komunia Święta to również okazja do dużego rodzinnego spotkania. Wymaga ono wyjątkowej oprawy oraz dopracowania najmniejszych szczegółów. Zorganizowanie przyjęcia komunijnego w naszej restauracji to bardzo dobry wybór. Jest to doskonała alternatywa do świętowania w domu. Nasi kucharze przygotują dla Państwa wyborne menu, nasi kelnerzy zadbają o obsługę gości a Państwo będziecie mogli cieszyć się uroczystością.

Nasz szef kuchni przygotował niepowtarzalne propozycje menu na przyjęcie komunijne. Oprócz pysznych zup, dań i przekąsek proponujemy Państwu wyśmienite torty komunijne, które przygotują nasi zaprzyjaźnieni cukiernicy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Uwaga, Uwaga
Mamy ostatnie wolne miejsca na organizację imprez z okazji pierwszej komunii w terminach:
12 maj 2019 – 1 dostępne
19 maj 2019 – 2 dostęne
26 maj 2019 – 2 dostęne

Zainteresowany prosimy o kontakt pod adresem: l.mazur@jakubus.pl

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij