Hotel Jakubus, Wilków
JAKUBOWICKI FESTIWAL SERA, WINA I PRODUKTÓW RZEMIEŚLNICZYCH

JAKUBOWICKI FESTIWAL SERA, WINA I PRODUKTÓW RZEMIEŚLNICZYCH

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

JAKUBOWICKI FESTIWAL SERA, WINA I PRODUKTÓW RZEMIEŚLNICZYCH

24 kwietnia 2019

4-5 maja 2019 odbędzie się Jakubowicki Festiwal Sera i Wina, czyli pierwsza edycja naszego kiermaszu przeróżnych produktów rzemieślniczych. 

Wydarzenie połączy niezwykłe smaki i aromaty, z naszego regionu i okolic. W jednym miejscu, w trakcie weekendu majowego, ponad 35 wystawców, w tym serowarzy, winiarze, browanrnicy, pszczelarze, piekarze i drobni wytwórcy zaprezentuje swoje produkty, osiągnięcia, podzieli się swoimi historiami i ciekawymi opowieściami. 

Festiwal to impreza towarzysząca Jeździeckiej majówki, która od lat przyciąga tysiące gości. Podczas tegorocznej edycji tej imprezy na odwiedzających czekać będą dodatkowe atrakcje w tym WIELKI KIERMASZ PRODUKTÓW REGIONALNYCH.

Na festiwalu, przybliżymy tradycję i historię winiarstwa i serowarnictwa. Przejdziemy szlakiem wina czy rozsmakujemy się w wyjątkowych serach kozich. 

Festiwal, poza sprzedą produktów to także wsytępu regionalnych grup tanecznych (Bierutowianie BIS oraz Sycowiacy), warsztaty producentów, i degustacje.

ZAPRASZAMY

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij