Hotel Jakubus, Wilków
Oktoberfest po raz II w Jakubusie 26.10

Oktoberfest po raz II w Jakubusie 26.10

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Oktoberfest po raz II w Jakubusie 26.10

15 października 2019

Oktoberfest uważane jest przez wielu za najpiękniejsze święto Europy i świata, ciągnie się przez trzy weekendy, przez co łącznie trwa 2 tygodnie.

W Jakubusie te dwa tygodnie skumulowane będą w ciągu jednego wieczoru i jednej nocy, ponieważ 26.10 nasz Namiot Letni będzie pełen niebiesko-białych kolorów oraz pięknych bawarskich przebrań. Miejsce, w którym zwykle odbywają się wesela lub festiwale kuchni świata wypełni się smakoszami piwa, aż po same brzegi. 

Ten rok będzie jeszcze mocniejszy, niż zeszły, ponieważ będziemy gościć, aż 518 osób, a lista rezerwowa się nie kończy, niestety dla dobra i komfortu wszystkich gości musieliśmy ograniczyć ilość miejsc, jednak możemy już teraz zapewnić, że za rok zrobimy co w naszej mocy, by przyjąć wszystkich chętnych.

Na naszych gości będzie czekać moc atrakcji: fontanny piwne, kufle z logo naszego obiektu, konkursy z nagrodami oraz zabawa z tyrolskim zespołem z prawdziwego zdarzenia. 

To jedyna taka impreza w okolicy i mamy nadzieje, że usłyszą o nas i nas w promieniu 50 kilometrów. 

Jedna, jedyna niepowtarzalna noc właśnie w Jakubusie!

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij