Hotel Jakubus, Wilków
Wesele w sielskim stylu

Wesele w sielskim stylu

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Wesele w sielskim stylu

18 grudnia 2018

To ma być WASZ WYJĄTKOWY dzień. Dopasowany do Waszych oczekiwań i uszyty na miarę Waszych marzeń. My wiemy, jak sprawić, by pozostał magicznym wspomnieniem niepowtarzalnych emocji i wzruszeń w miejscu, w którym historia miesza się z teraźniejszością – w Hotelu Jakubus.

Natura przede wszystkim. Tym kierowaliśmy się lata temu, pracując nad scenariuszem wesela w sielskim stylu w Hotelu Jakubus i – jak pokazały dziesiątki ‘TAK” wypowiedzianych na łonie natury w Jakubusie  –  nasza propozycja wyszła naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy lubią być na przekór i nie mają ochoty na klasyczne weselne stylizacje. Jeśli szukacie odskoczni od wielkomiejskiego zgiełku i marzycie o tym, by świętować swoje szczęście w cichej, zielonej przestrzeni, jeśli bliski jest Wam spokojny klimat, łączący się płynnie z filozofią slow life – to nasza oferta wesela w sielskim stylu będzie oczywistym wyborem.

Spróbujmy to sobie wyobrazić… Piękne rozległe pastwiska, po których galopują  konie, ogromna przestrzeń pełna bujnej roślinności, cisza i spokój. Do Waszej dyspozycji pałacowe patio, malowniczy historyczny ogród, plaża nad stawem – bajkowe otoczenie Hotelu Jakubus tworzące magiczną i niezwykle klimatyczną oprawę dla tego jedynego w swoim rodzaju dnia. Sesja plenerowa na tak efektownym tle to uwieńczenie tych wyjątkowych chwil. Chwil, których się nie zapomina i dlatego tak ważne jest to, by oddać ich kompleksową organizację w profesjonalne ręce.

Ślub w stylu naturalnym w Hotelu Jakubus łączy w sobie rustykalny klimat z wysokim standardem, gdyż mamy świadomość, jak ważny jest Wasz komfort oraz wygoda zaproszonych gości. Stawiamy więc na nowoczesność i ekskluzywny charakter ślubu w otoczeniu przyrody i wolnej przestrzeni oraz gwarancję prywatności i spokoju podczas zabawy. Tu prym wiedzie bliskość z naturą, swoboda i naturalność. To one właśnie nadadzą unikatowy charakter i styl Waszemu weselu.

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij