Hotel Jakubus, Wilków
Silesia Equestrian
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Silesia Equestrian

Silesia Equestrian

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
04 lipca 2018

Silesia Equestrian to 2 tygodnie sportu na najwyższym poziomie z wakacyjną atmosferą w tle. Prestiżowe zawody jeździeckie zgromadzą na starcie blisko 500 koni z kilkunastu krajów całego świata.

Swój udział potwierdzają zawodnicy z jeździeckich potęg jak Niemcy, Holandia czy Belgia, ale i bardziej egzotycznych państw jak Hong- Kong czy Nowa Zelandia. Co najważniejsze- Silesia Equestrian to gratka nie tylko dla koniarzy – to po prostu trwający 2 weekendy festyn pełen atrakcji! Kiedy warto odwiedzić Jakubowice? Najciekawiej jest od piątku do niedzieli, a najważniejsze konkursy odbywają się od ok. 12:00 – 19:00 i na ten czas zaplanowane jest też najwięcej dodatkowych atrakcji. Trzeba zobaczyć oba konkursy GRAND PRIX – te rozegrane zostaną w niedzielę 8 i 15 lipca około godziny 14:00.Kolejny obowiązkowy punkt programu to POTĘGA SKOKU- KONKURS 6 BARIER (piątek 13 lipca ok 17:00) . Przeszkody w tym konkursie specjalnym mogą dojść nawet do 2 metrów wysokości! Gwarantujemy, że jest to emocjonujące widowisko nawet dla niedoświadczonych kibiców.

Wartym podkreślenia momentem  jest także KONKURS SHOW&BUSINESS z udziałem gwiazd ( sobota 8.07), sobotę drugiego weekendu zwieńczy natomiast POKAZ FREESTYLE FOOTBALL  w wykonaniu Mistrza Świata Red Bull Dawida Krzyżowskiego. Ze względu na odbywający się w czasie imprezy Mundial piłka nożna będzie nieodłącznym elementem imprezy. Liczne animacje, plaża ze bogatą częścią sportów wodnych, strefy dla dzieci, a co najważniejsze- NAJWIĘKSZA W REGIONIE PIŁKARSKA STREFA KIBICA sprawia, że tegoroczna Silesia Equestrian jest bardzo uniwersalna i zadowoli chyba każdego gościa.

Do zobaczenia w Jakubowicach k. Namysłowa w dniach 4- 15 lipca. 

 

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij