Przyjęcia

Hotel Jakubus to miejsce, w którym stworzymy wyjątkową oprawę dla każdego z ważnych wydarzeń w Państwa życiu. Ekskluzywne przyjęcie w zaciszu wnętrz naszego obiektu uświetni każdą uroczystość – od rodzinnego jubileuszu aż po celebrację osiągniętego sukcesu. Unikatową atmosferę podkreśli widok z przeszklonych ścian na otaczającą przyrodę. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyczną salę kominkową wraz z otaczającym ją tarasem i sąsiadującą z nią przestrzenią balową. Impreza może mieć również charakter plenerowy lub zostać zaaranżowana w stylu góralskim dzięki wykorzystaniu przestronnej Stodoły. Przyjęcie przygotujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dostosujemy do nich wystrój wnętrz, indywidualnie przygotowane dekoracje, oprawę świetlną i muzyczną. Ukoronowaniem naszych starań będzie wykwintne menu, w którym znajdą się rarytasy kuchni polskiej i wymyślne przekąski.

 • Wesela

  Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu dwojga ludzi, ale także ich krewnych i przyjaciół. Każdy chce, aby ten dzień był jak z bajki. Hotel Jakubus odpowie na takie oczekiwania, gdyż w zasięgu naszych możliwości znajduje się aranżacja wesela w dowolnej konwencji. Możemy przygotować przyjęcie w ekskluzywnych wnętrzach z przeszklonymi ścianami, dzięki którym Gości otuli bujna przyroda. Możemy też zaproponować imprezę plenerową, podczas której klimatyczny element przestrzeni będzie stanowić rustykalna Stodoła. Całość dopełnią dobrane zgodnie z konwencją dekoracje kwiatowe, elementy małej architektury i gustowanie zastawione stoły. Nasz szef kuchni zadba o przysmaki, które zadowolą podniebienia każdego z zebranych – od specjałów kuchni polskiej, przez fantazyjne przekąski, lekkie sałaty i wyszukane słodkości. Nasz obsługa będzie dyskretnie obsługiwać wszystkich Gości i zadba o każdy detal tej niezwykłej uroczystości.

 • Komunie

  Każda rodzinna uroczystość zasługuje na niezwykłą oprawę. Podobnie jest w przypadku komunii, która jest nie tylko okazją do celebracji uroczystości dziecka, ale także spotkania z naszymi bliskimi. Na taką okazję proponujemy przyjęcie w przestronnej sali, którą jedynie przeszklone szyby dzielą od bujnej roślinności. Impreza może mieć charakter kameralny lub też możemy na jej użytek wykorzystać podgrzewane lenie patio i komfortowe kanapy w ogrodzie. O czas rodzinnego spotkania zadba dyskretna obsługa, a o podniebienia wszystkich Gości zatroszczy się utalentowany szef kuchni. W menu mogą pojawić się specjały kuchni polskiej lub francuskiej. Jeśli natomiast zdecydujecie się Państwo na pakiet „Przyjęcie w stylu góralskim w Stodole”, nie zabraknie takich rarytasów jak śląska kiełbasa, domowa kaszanka czy barszcz biały. Dodatkową atrakcją może stanowić przejażdżka wozem konnym czy oprowadzanie na kucyku.

 • Chrzciny

  Pojawienie się na świecie dziecka i uroczystości temu towarzyszące to wspaniała okazja do wspólnego celebrowania w gronie najbliższych. Hotel Jakubus od wielu lat specjalizuje się w organizacji przyjęć rodzinnych, zatem sprostamy każdemu wyzwaniu – jak chrzciny, pierwsze urodziny maluszka czy pojawienie się na świecie rodzeństwa. Ugościmy Państwa w przestronnej sali restauracyjnej, z której roztacza się widok na bujną roślinność. Dysponujemy wszelkimi udogodnieniami, jakie mogą być potrzebne podczas przyjęcia, na którym pojawia się malutkie dziecko. Nasz obsługa zadba o w pełni komfortowe warunki do świętowania, a nasz szef kuchni dostarczy powodów do zadowolenia każdemu z Gości. Na krystalicznie białych obrusach pojawią się dekoracje kwiatowe i rozmaite specjały – od pieczonych mięs aż po wykwintne roladki warzywne.

 • Imprezy okolicznościowe

  Hotel Jakubus to doskonałe miejsce na organizację rozmaitych imprez – od rodzinnych po zawodowe, od prywatnych po biznesowe. Trafiają one w potrzebę młodszych osób, które oprócz celebrowania określonej okazji poszukują dodatkowych form rozrywki, jak też w oczekiwania starszego grona Gości, którzy chcą spędzić czas w kameralnej i luksusowej atmosferze. Na pierwszą z tych grup czeka moc atrakcji – m.in. zawody jeździeckie, imprezy plenerowe czy sporty wodne na pobliskich taflach jezior. Drugiej z grup zapewnimy natomiast komfortową zabawę na terenie przepięknych ogrodów przy troskliwej, lecz dyskretnej obsłudze naszego personelu. Dopełnieniem przyjemnie spędzonych chwil będą wykwintne potrawy sporządzone pod czujnym okiem naszego szefa kuchni. Proponujemy tradycyjną kuchnię polską lub francuską, jednak menu możemy też w pełni dostosować do upodobań naszych Gości.