Hotel Jakubus, Wilków
Tło bannera
  1. Strona główna
  2. Dla biznesu
  3. Imprezy plenerowe i integracje

Imprezy plenerowe i integracje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Imprezy plenerowe i integracje firmowe Idealne miejsce na rozrywkę

Dobra zabawa na świeżym powietrzu to sprawdzona forma wypoczynku i integracji - co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości. Poza tym jest znakomitym sposobem na promowanie firmy, miasta lub ważnego wydarzenia. Kompleks wypoczynkowy Jakubus to nie tylko elegancki hotel i zespół sal konferencyjnych. To także doświadczeni profesjonaliści w temacie obsługi imprez w opolskim. Zróżnicowany teren o powierzchni aż 40 ha pozwala na organizowanie imprezy tematycznej w dowolnym stylu. Nasze Centrum Rekreacyjno-Szkoleniowe obejmuje również rozbudowany ośrodek jeździecki wraz ze stajnią.

Doświadczony organizator eventów firmowych

Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z faktu, że budowanie pozytywnego team spirit wśród swoich pracowników realnie przekłada się na większą wydajność oraz lepsze wyniki. Hotel Jakubus jako organizator eventów firmowych dla pracowników m in. z Wrocławia, opolskiego czy Łódzkiego dał się poznać z jak najlepszej strony, oferując gościom urozmaicone formy integracji, jak również spędzania czasu. Okoliczne zbiorniki wodne umożliwiają uprawianie rozmaitych sportów, a nawet wędkowanie. Jesteśmy w stanie zapewnić również inne, specjalne życzenia zamawiającego - np. warsztaty kulinarne, degustację piwa czy paintball. Nasz kompleks wypoczynkowy posiada zaplecze techniczne oraz infrastrukturę do organizacji i obsługi imprez zorganizowanych, takich jak koncerty czy pikniki dla nawet 1500 osób!

Jeśli więc szukasz profesjonalnej obsługi imprez zorganizowanych dla pracowników swojej firmy z dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego czy innych obszarów - Hotel Jakubus to miejsce dla Ciebie!

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij