Hotel Jakubus, Wilków
Klub jeździecki

Klub jeździecki

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Klub jeździecki Osadkowski powstał w 2011 roku dzięki współpracy Petera Morsztyna a firmą Osadkowski SA. Już pierwszy sezon  przyniósł niespodziewanie dobre wyniki i wysoką pozycję w rankingach Polskiego Związku Jeździeckiego.

Rok 2012 był zdecydowanie rokiem Petera Morsztyna - zawodnik wygrał finałowy ranking, a KJ Osadkowski zajął drugie miejsce. Za wszystkie sukcesy klubu działa świetny zespół - przede wszystkim Agnieszka Olszewska i Monika Morsztyn. Obecnie bardzo szybko rozwija się w naszym sporcie młodzieżowym. Sekcja Junior reprezentuje Veronikę Korzeniowską Alice Streczeń Paulina Weskajmy i Alexander Polak, którzy swoją przygodę z końmi rozpoczęli w naszych stajniach Leisure Jakubus. Młode talenty w Stajni Wypoczynkowej Jakubus wdrażają u naszej wspaniałej instruktorki jazdy konnej Doroty Szymłowskiej.

Obiekt sportowy w Jakubowicach składa się z 2 nowoczesnych stajni. W jednym z nich stacjonowały konie sportowe KJ Osadkowski. Drugie wygodne i przestronne czekają na naszych gości podczas zawodów i obozów treningowych. Każdego dnia trenujemy na plac turniejowy o wymiarach 60 × 80 metrów od naziemnego kwarcu i charakterystykę powierzchni umożliwiającą inscenizację największych imprez jeździeckich. Podczas zawodów oferujemy zawodnikom wygodne (30 × 60 m) z tym samym ciepłym podłożem.

Tereny ośrodka są bardzo rozległe, nie brakuje miejsc do lonżowania i spacerów z końmi. Nasze konie chętnie spędzą relaksującą przejażdżkę po malowniczych terenach w Jakubusie. Posiadamy także rozległe wybiegi, w tym specjalistyczne, przeznaczone dla koni sportowych i pastwisk dla młodych źrebaków, gdzie dorastają.

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij