Hotel Jakubus, Wilków
Staw/plaża

Staw/plaża

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Stawy rybne w Jakubusie to ponad 17 ha lustra wody, daje to kolejne możliwości ciekawego spędzania czasu.

Dla amatorów spokojnego odpoczynku zakończonego pyszną ucztą polecamy wędkowanie. Nasi goście mogą śmiało wędkować w ulubiony przez siebie sposób. Okazjonalnie udostępniamy nasz akwen i organizujemy również zawody wędkarskie, które przyciągają zarówno amatorów łowienia, jak i smakoszy potraw rybnych. Byliśmy organizatorami w roku 2012 Ogólnopolskich Młodzieżowych Zawodów Wędkarskich w Rzucie Wędką do Celu. Słynne wśród okolicznych wędkarzy są organizowane przez nas cyklicznie zawody w połowie szczupaka i karpia.

Dla spragnionych ruchu udostępniamy sprzęt do uprawiania sportów wodnych: kajaki, łódki, katamaran, żaglówki i deski windsurfingowe. A to wszystko pod nadzorem instruktorskim, z zapewnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Plaża:
Ile razy w środku lata siedząc w biurze marzymy o zatopieniu stóp w ciepłym plażowym piasku? Chociaż na chwilę oderwać się od pracy, od obowiązków i odpocząć na plaży nie wyjeżdżając nad morze? Tak(!) U nas jest to możliwe! Bajeczne parasole, wygodne leżaki, rowerki wodne i kajaki. Zachód słońca, wokoło cisza, w ręku pyszny drink, a obok ukochane towarzystwo…

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij