Hotel Jakubus, Wilków
Zawody jeździeckie
  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Zawody jeździeckie

Zawody jeździeckie

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Hotelu Jakubus jest siedzibą Klubu Jeździeckiego Osadkowski. Klub jeździecki Osadkowski powstał w 2011 roku w wyniku współpracy pomiędzy znakomitym zawodnikiem Petera Morsztyna Osadkowskiego SA a firmą.

Za wszystkie sukcesy klubu odpowiada świetny zespół - przede wszystkim Agnieszka Olszewska i Monika Morsztyn. Obecnie bardzo szybko rozwijamy się w naszym sporcie młodzieżowym. Sekcja Junior reprezentuje Weronika Korzeniowską, Alice Streczeń, Paulina Weskajmy i Alexander Polak, którzy swoją przygodę z końmi rozpoczęli w naszych stajniach Jakubus. Za profesjonalne zachowanie grupy odpowiedzialnej za cały zespół trener Martina Klups wspierał w codziennym szkoleniu młodzieży Agnieszkę Olszewską.

Zawody jeździeckie w Jakubowicach na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych imprez sportowych Polskiej Federacji Jeździeckiej. Organizacja konkursów w skokach przez przeszkody była wspólną inicjatywą Osadkowskiego Klubu Jeździeckiego i Centrum Szkoleniowego - Rekreacja Jakubus. Przygotowano specjalną infrastrukturę, umożliwiającą organizację konkursów na najwyższych międzynarodowych obiektach poziomych 3 hotelowych, Restaurację Jakubus, bufety i grille na zewnątrz, Riders Club VIP, stajnie EXPO ZONE stacjonarne na 150 koni lub konkurowanie ze zmielonym kwarcem, praktyczną arenę, miejsce do lonżowania, stuknie i miejsce do trenowania koni.

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij