Hotel Jakubus, Wilków
Hotel Jakubus – obiekt rekomendowany
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Hotel Jakubus – obiekt rekomendowany

Hotel Jakubus – obiekt rekomendowany

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Hotel Jakubus – obiekt rekomendowany

18 grudnia 2018

Jakubus najlepszym obiektem na organizację szkoleń według mojekonferencje.pl

Najlepszyobiekt na organizację szkoleń, konferencji i eventów – takiewyróżnienie otrzymaliśmy od portalu mojekonferencje.pl! To ogromny zaszczyt izobowiązanie. Hotele i sale konferencyjne rekomendowane przez wyżej wymienionyportal muszą spełniać szereg warunków, aby sprostać oczekiwaniom nawetnajbardziej wymagających organizatorów spotkań. Tym bardziej doceniamy tenwyraz uznania i jesteśmy dumni z takwiarygodnej rekomendacji.

O wyjątkowości Hotelu Jakubus, oprócz oczywistego nowoczesnego zaplecza technicznego i rozbudowanej infrastruktury centrum szkoleniowego, świadczy niepowtarzalny klimat miejsca i doskonała obsługa.

Usytuowany na styku województw: dolnośląskiego, opolskiego i wielkopolskiego, na trasie Warszawa – Wrocław, Hotel Jakubus oferuje wszystko,co niezbędne, by profesjonalnie obsłużyć każdą konferencję, kongres, alerównież przyjęcia firmowe, bankiety, imprezy integracyjne oraz eventy. Idealne przystosowanie do organizacji konferencji i szkoleń w połączeniu z komfortowym zapleczem noclegowym stanowią bardzo wygodne rozwiązanie.

Coraz więcej firm i instytucji rezygnuje ze szkoleń w centrum zatłoczonych miast na rzecz miejsc harmonijnie współgrających z otaczającą przyrodą. Dzięki aktywnemu relaksowi na świeżym powietrzu, bliskości lasów i wszechogarniającej ciszy,  podczas szkolenia można odpocząć, zregenerować siły, by tym więcej skorzystać z przekazywanej wiedzy. Natomiast uczestnicy firmowych eventów, bankietów, czy wyjazdów integracyjnych mogą cieszyć się prywatnością i swobodą na rozległym terenie Centrum Rekreacyjno-Szkoleniowego Jakubus oraz korzystać z wielu udogodnień w postaci możliwości uprawiania sportów wodnych, piaszczystej plaży z leżakami, czy rekreacji konnej.

To tylko 20 minut od głównej drogi… Docieramy do miejsca, w którym natura przeplata się z nowoczesnością, a spokój i kojąca cisza inspirują do działania. A najlepszą rekomendacją są dla nas powracający goście, zadowoleni klienci i poczucie, że zapracowaliśmy na to wyróżnienie pod każdym względem!

ZOBACZ WIĘCEJ

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij