Hotel Jakubus, Wilków
Tło bannera

Natura SPA

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Natura SPA Miejsce którego potrzebujesz

Jedną z form wypoczynku, którą oferujemy naszym gościom jest strefa Natura SPA. Można w niej znaleźć wszystko, co jest niezbędne do komfortowego wypoczynku. Klimatyczny taras z dwoma 8-osobowymi saunami typu Ruska Bania, piękne jacuzzi/balia z hydromasażem oraz balie z zimną wodą i strefą chilloutu, gdzie można zrelaksować się na wygodnym leżaku. Nasz hotel ze SPA cieszy się ogromną popularnością gości m.in. z województwa dolnośląskiego, opolskiego czy łódzkiego, a to dzięki wyjątkowemu klimatowi panującemu nie tylko w strefie Natura SPA. Zewnętrzne Jacuzzi pozwala serwować sobie wyjątkowe zabiegi wzbogacone o outdoorowe przeżycia. Piękna lokalizacja zapewnia użytkownikom możliwość cieszenia się swoim towarzystwem podczas imprez na świeżym powietrzu. Odpoczynek w mini bali z zimną wodą pozwala Ci się odciąć od problemów i zmartwień, skoncentrować na sobie oraz otaczającej przyrodzie. Nasz pałac ze SPA to idealne miejsce, aby odpocząć i zregenerować siły.

Ruska bania

Rodzaj sauny zbudowanej z drewnianych bali (opalanej specjalnym piecem), w której temp. wynosi około 70-80°C, a wilgotność regulujemy tu intensywnym polewaniem wodą rozgrzanych kamieni. Połączenie aromatu brzozy, naturalnego igliwia oraz wysokiej temperatury - pozwalają oddać się pełnemu relaksowi przy jednoczesnym oczyszczaniu organizmu z toksyn.

Dla prawdziwych amatorów saun istnieje możliwość skorzystania z brzozowych witek, które pod wpływem delikatnych uderzeń o ciało wydzielają sok, zbawiennie działający na wygładzanie skóry oraz układ krążenia.

Balia z hydromasażem

Uwaga. Do czasu usunięcia usterki technicznej jacuzzi nie czynne / awaria.

Drewniane jacuzzi, usytuowane na zewnętrznym tarasie z widokiem na padoki i jeziora. Woda w bali podgrzewana jest przez piec opalany drewnem, a utrzymaniem temperatury zajmują się również goście (obsługa jedynie rozpala). Gości naszego hotelu ze SPA w Opolskim zapraszamy na całoroczne kąpiele w Balii z hydromasażem, z którą można połączyć seans w Ruskiej Bani.

Cedrowe SPA to niepowtarzalna atrakcja dla miłośników spędzania czasu w sposób niekonwencjonalny, dająca spokój i relaks fizyczny. Tylko w tu, o każdej porze roku po wizycie w gorącej Ruskiej Bani można wskoczyć prosto w śniegową zaspę na padoku, a leżąc w Balii z ciepłą wodą podziwiać gwiazdy i przepiękne tereny zielone.

Pomiędzy sesjami w Ruskiej Bani i kąpielami w Bali Goście hotelu ze spa mogą odpocząć w naszej strefie Chilloutu – gdzie zawsze czekają na nich: wygodne leżaki a w sezonie letnim również bar z napojami.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

Jakubowice 36
46-113 Wilków, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij